The Best Composer. Ever.
2009. július 20., Union Chapel, London. 
Kommentek
5 hozzászólás ehhez: “The Best Composer. Ever.” Hozzászólok!Tessék hozzászólni!
Figyelj légyszi a következőkre:
1. Próbálj kulturáltan és intelligensen fogalmazni.
2. A filmélményt rontó spoilereket jelezd előre.
3. Lehetőleg maradj a témánál.
4. Csak sima szöveget használj a kommentben.
5. Ne spammelj.





























Yeah :).
Még egy szösszenet aztán abbahagyom egy időre Clint Mansell fényezését. :)
A Sacrifice című überklasszik track a Moon-ból (a trailerben is szerepelt többek között). Ahogy ez 1:32-nél tempót váltva felpörög, azt egyszerűen tanítani kéne… Ma reggel vagy tízszer hallgattam meg egymás után.
http://www.youtube.com/watch?v=Qyh9H6ikiFg
Köszi jamesb, ezt a remekművet! Most már egyre nagyobb késztetést érzek arra, hogy megtekintsem a Moon-t. Nálam is Clint Mansell a non plus ultra: Requiem for a Dream, Pi, The Fountain, és most a Moon. Tényleg igaz, amit írtál: nem képes hibázni! Csak azt sajnálom, hogy eddig ne nyert Oscar-t, de azt viszont nagyon, hogy a Forrásért nem vihette haza a Golden Globe-díjat, amelyre jelölték érte. Ejnye! Tényleg eszméletlenül virtuóz szám: engem a Fountan egyik legjobb betétdalra emlékeztet; az is ilyen lassan indult be, aztán BUMM! Bár nálam most a jelenlegi csúcs zene track téren, John Murphy “The Surface of the Sun” című betétdala, amelyet a Sunshine c remek filmhez írt.
http://www.youtube.com/watch?v=Em7mzT48J4k(Sunshine)
http://www.youtube.com/watch?v=ihF_aXi-Huk(The Fountain)
A kedvenc filmzeném nekem is a Rekviem, nagy kár, hogy már olyan elcsépelt, hogy minden évben megy trailer alatt. emlékszem a Napfényt is azért néztem meg, mert az előzetese a Rekviem zenjével, moziban nézve valami kegyetlenül odab@szott. :)
Jaja, ez a John Murphy-s téma nagyon király. Már akkor bejött, amikor először láttam a Sunshine-t (emlékszem anno az OST nem akaródzott megjelenni jó darabig, feltúrtam érte a fél netet).